Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
english русский

Pezal Logistic Line

Nowa linia produktowa Pezal Logistic Line to urządzenia i maszyny głównie przeznaczone dla magazynów i placów przeładunkowych oraz dla ekip budowlanych i remontowych. Produkowane przez Kipor pojazdy i maszyny cieszą się doskonałą opinią, a pochlebne recenzje zawdzięczają w równym stopniu nowoczesnym rozwiązaniom technicznym oraz materiałom użytym do ich produkcji, jak i rygorystycznym procedurom kontroli jakości.

1. Pierwsza grupa produktów - wózki widłowe marki Kipor o napędzie spalinowym – seria KDF i wózek napędzany silnikiem elektrycznym – KEF .

2. Druga grupa - małe maszyny budowlane – mini-koparki gąsienicowe z lemieszem przednim, oznaczone jako seria KDG, oraz ładowarki kołowe oznaczone symbolem KDD .

          

Wózki widłowe

Niewielkie gabaryty, maksymalna zwrotność i imponujące osiągi to cechy, które sprawiają, że rola wózków widłowych w przedsiębiorstwach stale rośnie. Są nie zastąpione nie tylko w magazynach i w miejscach przeładunkowych ale również doskonale sprawdzają się na utwardzonych placach budowy. Dzięki swoim właściwościom są pomocne nie tylko przy załadunku, bądź rozładunku materiałów budowlanych, ale także przy ich transporcie (poziomym i pionowym). Aktualnie w ofercie posiadamy modele wózków marki Kipor: seria KDF napędzane silnikami spalinowymi Diesla oraz seria KEF napędzana silnikami elektrycznymi.

Obie serie wózków to zaawansowane inżynieryjnie produkty, wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania, przykładowo: silnik połączony z pływającym pochłaniaczem wstrząsów, elastycznie podłączoną osią skrętną, reduktorem zapewniającym zmniejszenie momentu skrętnego. Wszystkie te elementy znacznie poprawiają komfort operatora, a tym samym wpływają na wyższą wydajność.

Wózki spełniają normy emisji zanieczyszczeń EPA także te wymagane w Unii Europejskiej.Koparki gąsienicowe

Minikoparki gąsienicowe z lemieszem przednim oznaczone jako seria KDG, w zależności od modelu dysponują łyżkami o pojemności od 0,05 do 0,16m3. Koparki wyposażone są w sprawdzony układ hydrauliki, który pozwala w pełni wykorzystać moc układu oraz zmniejszyć obciążenie silnika, a tym samym diametralnie obniżyć ilość zużywanego paliwa.

Wszystkie modele posiadają zamykaną kabinę operatora z komfortowym systemem sterowniczym co pozwala na pracę nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach atmosferycznych. Szerokie gąsienice zapewniają natomiast stabilność na każdym podłożu. W ofercie posiadamy trzy modele, które różnią się od siebie wielkością i masą własną. Do ich napędu zastosowane są silniki Diesla KD373 oraz KD388. Cechuje je sprawdzona już konstrukcja i niskie zużycie paliwa. Funkcjonalna i estetyczna budowa oraz konkurencyjna cena są niepodważalnymi walorami, które stanowią o atrakcyjności oferowanych minikoparek Kipor.